Elveda Rumeli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elveda Rumeli

Elveda Rumeli Hakkıda Herşey Burada

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ertan Saban Kimdir?

YazarMesaj
MüjGaN
Elveda Rumeli Fan Admini
Elveda Rumeli Fan Admini
MüjGaN

Rep Gücü : 209
Rep Puanı : 0

Ertan Saban Kimdir? Empty
MesajKonu: Ertan Saban Kimdir?   Ertan Saban Kimdir? EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:53 pm

Doğum Tarihi-04.12.1978

Eğitim- Yugoslavya Dev. Kon.

Göz Rengi- Yeşil
Beden- 30
Boy- 1.87
Kilo- 72

Yabancı Dil-

İngilizce-İyi, Bulgarca-İyi, Boşnak-İyi, Makedonca-İyi, Sırpça-İyi, Arnavutça-İyi

Televizyon
Sultan Makamı, Savcının Karısı, Azize, Sağır Oda

Sinema
Like a Bad Dream, Antonio Mitrikeski, Puppet Show

Tiyatro
Antigone, RRR, Heart Drama, Bir Yaz Gecesi , Hamlet , Bir Yaz Gecesi Rüyası

Reklam
Mobimak, Skopsko, Aıds

Özellikler
Yüzme , Basketbol , Pandomim , Silah Kullanmak , Futbol , Tahtabacak , Dağcılık , Drama Eğitmenliği , Oyuncu Koçlugu , dans , Oryantal , Bale , Hip-Hop ,

Kullandığı Araçlar
Araba , Motorsiklet

Oyuncunun vatanı olmaz

'Sultan Makamı', 'Azize' ve 'Savcının Karısı' dizilerinde oynayan Ertan Saban, Makedonyalı bir oyuncu. Hırslı ve oyunculuk konusunda da çok istekli...
'Savcının Karısı' adlı dizide karanlık işler çeviren bir karakter olarak karşımıza çıkan Ertan Saban, 1977 Üsküp Makedonya doğumlu. Hırslı ve oyunculuk konusunda istekli. İşte Saban'la konuştuklarımız...
Haftasonu: Oyuncu olmaya nasıl karar verdin? Türkiye'de hangi projelerde yer aldın?
E.S: Tesadüfen oldu aslında oyunculuğa geçişim. Tiyatroya oyun izlemeye gittim. Dostoyevski'nin 'Budala' adlı oyununu izliyordum. Daha sonra tiyatrodan çıkamadım artık. Türkiye'de Tümay Özokur Casting ajansına girdim ve 'Sultan Makamı', ‘Azize', 'Savcının Karısı' adlı dizilerde oynadım.
Haftasonu: Ekranda kendini izlediğinde neler hissediyorsun? Beğenir misin yoksa acımasızca eleştirir misin?
E.S: Çok ender izliyorum kendimi. Sonuçta bu bir iş ve yönetmenin çizdiği çerçeve içinde elimden geleni yapıyorum. Oyuncular görev adamıdır, hepsi bu.
Haftasonu: 'Savıcının Karısı'nda oynuyorsun. Canlandırdığın karakterle benzeyen tarafların var mı?
E.S: Umarım yoktur. Ordaki karakter karanlık işler yapan bir ailenin ferdi, dünyaya farklı bir şekilde bakan biri. Ben dünyaya onun gibi bakmıyorum. Kısacası pek benzer taraflarımız yok onunla.
Haftasonu: Yurtdışında da oyunculuk yapıyorsun. Türkiye'yle ne gibi farklar gözlemliyorsun? Orada şartlar nasıl?
E.S: Oyuncunun vatanı olmaz. Büyük bir oyuncudan duymuştum bunu. Şartlara gelince orada belki biraz daha rahat, daha konforlu çalışılıyor ama diğer taraftan buranın coğrafyasından mıdır, derin kültüründen midir bilmem burada olan da orda yok.
https://elvedarumeli-fan.yetkin-forum.com

Ertan Saban Kimdir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ertan Saban-(Aleks) Walpaperları
» Ertan Saban-(Aleks) İmzaları
» Ertan Saban-(Aleks) Avatarları
» Ertan Saban-(Aleks) Resimleri
» Ertan Saban-(Aleks) Haberlerleri/Röpötajları